Informace pro členy:

Vážení přátelé, dne 7.1.2016 na zasedání OVV bylo vyhlášeno korespondenční hlasování pro volby do Senátu Parlamentu ČR. Po 35. dnu od tohoto datumu Vám příjdou doporučené dopisy s korespondenčním hlasováním. Je důležité k ukolu přistupovat zodpovědně a zůcastnit se tohoto hlasování (ODESLAT ZPĚT HLASOVACÍ LÍSTEK)

 

 

ČSSD v okrese Hodonín

Dobrý den,

vážení přátelé a příznivci České strany sociálně demokratické v našem okrese. Rádi bychom vám prostřednictvím těchto webových stránek nabídli komplexní informace o komunálním dění a kontaktní udaje na mnohé MO (místní organizace), které působí v našem malebném okrese.

Nové články

Návštěva Domova důchodců.

Hodonín II. - Návštěva Domova důchodců.

Lidé, kteří zde žijí měli možnost setkání s panem Zdeňkem Škromachem, který sem zavítal. Podíval se jak žijí a popovídal si s nimi o tom jak se jim daří. Bylo vidět že se jim tady líbí a mají radost z tak příjemné návšt...

Celý článek...

Návštěva Dětského domova.

Hodonín II. - Návštěva Dětského domova.

Do DD v Hodoníně zavítal pan Zdeňek Škromach, který se přišel podívat na to jak se daří dětem, které zde žijí. Dle fotografií lze vidět, že prostředí mají opravdu pěkné.

Celý článek...

Nemocnice Hodonín.

Hodonín II. - Nemocnice Hodonín.

Zavedení bezfilmového provozu metodou přímé digitalizace. Dne 1. 10. 2010 od 0.00 hod. přechází Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace na svém Radiodiagnostickém oddělení (RDO) na plně digitální provoz. Slavnostní zaháje...

Celý článek...

Předvolební setkání se Z. Škromachem.

Věteřov - Předvolební setkání se Z. Škromachem.

Do obce Věteřov zavítal pan Zdeňek Škromach na předvolební setkání. Místní měli možnost osobního setkání a mohli se ptát na věci, které je zajímají. Pan Škromach jim vše ochotně zodpověděl. Pro děti zde byli pěkné...

Celý článek...

Předvolební setkání přijedeme k vám se Z. Škromachem

Vracov - Předvolební setkání přijedeme k vám se Z. Škromachem

I ve Vracově měli občané možnost osobního setkání s panem Z. Škromachem, který ochotně zodpověděl všechny jejich zvídavé otázky. Zahrála dechovka i cimbálovka a zatančil a zazpíval dětský soubor. Děti dostali ...

Celý článek...

Předvolební setkání přijedeme k Vám se Z.Škromachem.

Bzenec - Předvolební setkání přijedeme k Vám se Z.Škromachem.

Ve Bzenci se uskutečnilo předvolební setkání přijedeme k Vám se Z. Škromachem. Místní občané měli možnost se jej osobně zeptat na to co je zajímá. Děti dostávali balónky a ženy růže.

Celý článek...

Předvolební setkání přijedeme k Vám se Z.Škromachem.

Prušánky - Předvolební setkání přijedeme k Vám se Z.Škromachem.

Do obce Prušánky také zavítal mikrobus s názvem Přijedeme k Vám s kandidátem do senátních voleb Zdeňkem Škromachem.

Celý článek...

Hody Dubňany.

Dubňany - Hody Dubňany.

Hody v Dubňanech 9. - 10.10. 2010 program : sobota 9.10 v 15:30 stavění máje před Kulturním domem v Dubňanech ve 20:00 hod. disco zábava ve stylu 80 - tých let, neděle 10.10 v 10:00 slavnostní mše svatá,  14:30 hodový průvod.

Celý článek...

Dětský den v Mutěnicích.

Mutěnice - Dětský den v Mutěnicích.

Zde se za pěkného počasí a za podpory místní organizace ČSSD a za přítomnosti pana Z. Škromacha konal dětský den, který měl mnoho malých i velkých účastníků. Pro děti tu byl přichytán skákací hrad a také dostávali balónky.

Celý článek...

Předvolební setkání přijedeme k Vám se Z. Škromachem.

M.Písek - Předvolební setkání přijedeme k Vám se Z. Škromachem.

Místní občané měli možnost osobního setkání s panem Z. Škromachem a mohli se jej zeptat na všechno co je zajímalo. Děti dostali pěkné balónky a ženy krásné růže.

Celý článek...

Strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 


© 2010 ČSSD Hodonín | Vytvořil TRUE-DESIGN | Přihlásit se